Пан Апарт – зручні апартаменти
0%
Мінеральні води Трускавця
author
pan_ap
03/21/2023

Курорт Трускавець відомий як місто ліків від багатьох хвороб. Дякуючи мінеральним водам, що міститься в глибинних шарах курорту. Найвідоміша вода – Нафтуся. Однак існує понад 20 переліків лікувальних вод. Від слабомінералізованої води з органічними речовинами до високомінералізованої води. Саме хімічний склад визначає тип води: гідрокарбонатна, сульфатна, натрієва, кальцієво-магнієва, сульфатно-хлоридна та ін. Використовуються в питних процедурах, мінеральних ваннах, обгортаннях, інгаляціях, полосканнях або промиваннях. Кожна мінеральна вода в Трускавці має свої особливості.

Мінеральна вода “Нафтуся” – унікальна слабомінералізована магнієво-кальцієва вода з високим вмістом органічних речовин, яка не має аналогів у світі. Цією мінеральною водою лікують захворювання шлунково-кишкового тракту, підшлункової залози та печінки. Застосування “Нафтусі” показало свою ефективність при лікуванні жовчнокам’яної хвороби – сприяє виведенню дрібного піску та каменів, значно покращує роботу шлунково-кишкового тракту, сприяє регенерації клітин печінки, знижує ймовірність онкологічних захворювань.

Вода з джерела №1 “Марія” має хлоридно-сульфатно-натрієвий склад, низький вміст мінералів, і в порівнянні з “Нафтусею”, не має запаху. “Марія” рекомендована для лікування хронічних захворювань шлунку, жовчних шляхів, печінки та кишечника. Регулює кислотність шлунку, розріджує і виводить слиз зі шлунку, збільшує жовчоутворення і жовчовиділення. Можна приймати теплою або холодною, залежно від способу вживання

Трускавецька “Софія” стимулює секрецію шлункових залозі збільшує об’єм і кислотність шлункового соку. Вона також стимулює утворення слизу в шлунку і полегшує його виведення. Вода з джерела №2 використовується при лікуванні хронічного гастриту, коли в шлунковому соку відсутня соляна кислота або її кислотність знижена.

Posted in КурортиTags:
+

Пошук

Обов’язкові поля позначені *