Пан Апарт – зручні апартаменти
0%
Цілющі води Східниці
author
pan_ap
03/21/2023

Східниця, один з найкращих бальнелогічних курортів України, розташований на схилах Карпатських гір, у долині річки. Курорт відомий своїми мінеральними джерелами “Нафтуся”, які мають надзвичайну цілющу силу. Мінеральна вода Східниці міститься у 17 свердловинах та 38 мінеральних джерелах, частина з яких є недослідженими. За хімічним складом та ступенем мінералізації води Східниці поділяються на жовчогінні, слабомінералізовані залізисті, помірномінералізовані, гідрокарбонатно-хлоридні, а також гідрокарбонатні, натрієві та хлоридно-натрієві води. Термальні води Східниці відомі своєю ефективністю при лікуванні захворювань органів кровообігу, дихання, жовчного міхура, сечовивідних шляхів, травлення, ниркових порушень, обміну речовин, недокрів’я, а також для виведення з організму радіонуклідів і токсинів. Найвідвідуванішими в Східниці є джерела 1, 1С, 2С, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 13, 18, 25, 26, 118 та 357.

Вода з джерел№1, 3 та 26 допомагає подолати запальні та жовчовивідні захворювання, вивести радіонукліди та камені з нирок, нормалізувати кровообіг. Вода з джерел №1, №18, №5, №8, №9, №10 і №25 має схожі властивості, але сильніше стимулює жовчовиділення. “Боржомі” з джерела №2-це сода, яка лікує шлунок, кишечник і дванадцятипалу кишку. Залізовмісні джерела №13 і 15 нормалізують енергетичний і пластичний обмін, благотворно впливають на кров і при регулярному прийомі прискорюють відновлення гемоглобіну. “Гліцеринове” джерело, відоме під місцевою назвою №357, використовується для вмивання обличчя. Вода, що містить гліцерин, забезпечує зволоженість, сяйво і тонус обличчя після очищення.

Джерело №1. Лікарі пропишуть прийом цієї води, якщо у вас: сечокам’яна хвороба, пієлонефрит та проблеми з печінкою, жовчовидільною системою. Джерело № 3 містить цінні мікроелементи. Відновлює роботу нирок та покращує кровообіг. Рекомендована вода при хронічних сечокам’яній хворобі та захворюваннях жовчовивідної системи. Такі ж хвороби лікує й слабомінералізована вода з джерела №5. Показання для вживання води з джерел № 8, 9, 10 є: лікування печінки, захворювання жовчовивідних шляхів, хронічний холецистит, гепатит, сечокам’яна та жовчнокам’яна хвороба. Води стимулюють утворення жовчі та виведення її кислот, при цьому зменшується рівень холестерину. Гідрокарбонатно-кальцієва вода з джерела № 13 містить залізо, впливає на секреторну функцію шлунку, прискорює утворення еритроцитів, підвищує рівень гемоглобіну та виводить радіоактивні речовини. Її роль важко переоцінити й при лікуванні печінки, променевої хвороби та хронічних гастритів. Схожими властивостями володіє №15: виводить радіонукліди, вживають її при анемії, циститі, пониженій кислотності шлунку. Слабомінералізована з жовчогінною дією вода в джерелі №25. Показаннями для вживання якої є: пієлонефрити, цистити, холангіти, гепатити, холецистити. Нею лікуються після операції на нирках та перенесеної хвороби Боткіна.

Зверніть увагу, що оду слід пити при постійній температурі. Лікар може виписати її за рецептом разом з дозуванням.

Posted in КурортиTags:
+

Пошук

Обов’язкові поля позначені *