Пан Апарт – зручні апартаменти
0%

Екскурсії

цікаво та пізнавально
Scroll down
+

Обов’язкові поля позначені *

Екскурсійні тури

Пропонуємо автобусні екскурсії до Львову, тури в Закарпаття та Прикарпаттям. Разом ми втілимо усі ваші мрії про пізнавальне життя вже сьогодні!

фортеця Тустань

Автобусна екскурсія в с.Урич. З відвідуванням музею «Бойківська хата», музею історії фортеці «Тустань», скельного комплексу «Камінь», джерела срібної води, з частуванням бойківської кухні
097 42 400 42

Карпатська Швейцарія + рибалка

Автобусна екскурсія до с.Опака в форельне господарство. Вас чекає захоплююча рибалка форелі, катання на сноутюбінгу, велика озеленена територія, чисте повітря, карпатська кухня!
097 42 400 42

Славське Високий верх

Автобусна екскурсія проходить запаморочливими пейзажами берегових Карпат та с.Тухолька. В смт.Славське Вас чекає найдовша канатно-крісельна дорога «Захар Беркут» та огляд гір Карпат. Прогулянка територією національного природнього парку «Сколівські Безкиди» до водоспаду Кам’янка
097 42 400 42

озеро Синевир

Автобусна екскурсія до озера Синевир. Екскурсія передбачає перегляд Латірського та Синевирського перевалів, курортів Воловець, Сойми, канатно-крісельної дороги в Межигір’ї, парку та озера Синевир. Озерро Синевир є найбільшим озером в Карпатах, є візитівкою Карпат. Воно розташоване на висоті 989 метрів над рівнем моря та є постійно холодним.
097 42 400 42

Бойківське весілля

Бойківські вечорниці повертають нас до духовних джерел самобутнього українського етносу. Веселі забави, цікаві ігри і дух українського бойківського весілля
097 42 400 42

тур у Краків, тур у Будапешт

Оглядова автобусна екскурсія Краків або Будапешт. ворота Барбакан, Ринкова площа, Маріацьий костел, Торгові ряди Сукєнніце, найстаріший університет Європи – Ягеллонський, собор св. Петра і Павла, Вавельський пагорб – Королівський замок, Кафедральний собор і печера вавельського Смока. Буда та Пешт, Парламент, Хевіз, бані Сечені, кораблик по Дунаю.
097 42 400 42

еко ферма МУККО

Запрошуємо вас на екскурсію на молочну ферму «Мукко» – господарство, де зможете скуштувати сир з чистого регіону Прикарпаття та споглядати на тварин, а відвідавши “Дідову аптеку" в селі Миртюки, ви ознайомитесь з широким асортиментом карпатських трав.
097 42 400 42

Мукачево + термали

Автобусна екскурсія до Мукачево з термальними басейнами в Косино. Сніданок на Латірському перевалі (сніданок у кафе «Перевал»). Відвідування замку-палаца Шенборна-Бухгейма: збудований у кінці 19 ст. на території унікального дендропарку. Мукачево відвідування замку «Паланок»: пам’ятка архітектури 14-17 ст. з понад 10 тис. експонатів. Термальні басейни Косино.
097 42 400 42
+

Пошук

Обов’язкові поля позначені *